Petek Tavan Open Cell

        

        

DEKOGER T10 kendiliğinden taşıyıcılı open cell petek asma tavan ; açık  hücre şeklinde, 4 cm yüksekliğinde 1 cm taban eninde  U şeklinde Alüminyum profillerden oluşan açık hücreli tavan sistemidir. Dikdörtgen veya kare şekillerinde farklı ölçülerdeki hücre boyutlarıyla farklı tasarımlar oluşmaktadır..

DEKOGER T10 petek tavan ürünleri , sevkiyat ve paketlemeyi kolaylaştırmak amacı ile demonte (dizilmemiş ) veya monte (dizilmiş) şekilde sevkiyatı gerçekleştirilir. 

DEKOGER T15 oturmalı sistem open cell petek asma tavan sistemleri; açık tip hücre formunda, 4 cm yükseklik 1,5 cm taban eninde U şeklinde Alüminyum profillerden oluşan açık hücreli tavan sistemidir. Dikdörtgen veya kare şekillerinde farklı ölçülerdeki hücre boyutlarıyla farklı tasarımlar oluşmaktadır..

DEKOGER T15 petek tavan ürünleri , sevkiyat ve paketlemeyi kolaylaştırmak amacı ile demonte (dizilmemiş ) veya monte (dizilmiş) şekilde sevkiyatı gerçekleştirilir. 

 

Kurumsal ofisler, ulaşım sektörü ve misafirperverlik alanlarında kurulabilecek fırsatları ortaya çıkaran açık hücreli metal tavan sistemlerinde kalite performansı mükemmel bir şekilde sergilenmektedir.

Tasarımcı tavan ihtiyaçlarını karşılamak için ideal kabul edilen açık hücreli metal tavan sistemleri, hava difüzörleri ve gömme ışık sistemlerini barındırma kabiliyeti açısından oldukça zorlanabilir. T-15 ızgaraları ile çoklu hücre seçenekleri, uygulamaya ve şık bir kenara sahip olmaya değer kılar. Bu tavan sisteminin güzelliği, kendine özgü tonlardaki kullanılabilirliği kaliteli sunuma olanak verecek şekildedir.

referanslarımızdan bazıları

Bu İçerik: 6621 defa okundu.

Sizi Aramamızı ister misiniz?