Baffle Linear Tavan

        

DEKOGER Baffle Linear asma tavan profilleri; tavanınızda farklı ölçülerde yatay veya dikey uygulanabilen. Linear dikey tasarım, asma tavan arasındaki havanın sirkülasyonunu sağlarken, farklı ebat  ve profil aks aralıkları sayesinde tavanda bulunan mekanik ve elektirik tesisatlarını gizleme imkanı sağlar.

 

Büyük alanlarda  uygulanan Baffle panelleri tek yönlü veya çift yönlü , kullanıldıkları alanlarda mekanın algısını genişletmektedir.Kulanılan alanın hacmini azaltmadan tavan yüksekliğini düşürmek için en çok tercih edilen metal asma tavan sistemlerindendir.

Ahşap desenli metal Baffle  paneller, ahşaba kıyasla daha uzun ömürlü olup, bakımı daha kolaydır. Taban genişliği, malzeme yüksekliği ve eksenler arası mesafelerin değişken olması, mimarlara ve tasarımcılara birçok farklı tasarım  seçenekleri sunar.

 

Baffle Paneller, yüksek ses emilimi için uygulama ve tasarım açısından önemli olasılıklardır. Yüksek kaliteli ses emilimi sağlayan bir doğrusal yapıya sahip tavan, güçlendirici oda görünümünün cazibesine sahip metal tavan sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır.

Kolay erişilebilen ve uygulama ve tasarımda önemli olanaklara sahip olan Baffle tavanı, mükemmel ses kontrol sistemine sahip olmak için mükemmel bir seçenektir. Yüksek emilim sağlayan diğer muadillerine üstünlük sağlayarak akustik pazarda özel bir yer edinmeyi başardı. Baffle kariyeri ve süspansiyon sistemi verimli çalışma için mükemmel bir destek sağlar. Verimlilik, kurumsal ofis, ulaşım bölümleri perakende alanlarına uygulanabilirliğini güçlendirir.

referanslarımızdan bazıları

Bu İçerik: 6757 defa okundu.

Sizi Aramamızı ister misiniz?