Duvar kağidi poster

        HAKAN YAPI DEKARASYON

 

Duvar kağıtları, en çok tercih edilen duvar kaplama malzemelerinden birisidir. Fiyatı ve kullanım kolaylığı ile sıklıkla tercih edilen bu ürünler, farklı modellerde imal edilerek duvarların daha estetik görünmesini sağlarlar. Boyama işlemine göre çok daha tasarruflu ve uzun ömürlüdür.  Vinil duvar kağıtları silinebilir nefes alıp veren  Aynı zamanda kolaylıkla yıkanabilen bu ürünler, alev almaz ve antibakteriyel özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Bu duvar kağıtları günümüzde pek çok mekanın dekorasyonu için tercih edilmekte ve bulundukları ortamlara çok güzel estetiklik ve şıklık katarak hayatımıza renk katmaktadır.

 Vinil duvar kağıtları aynı zamanda otel ve hastane gibi alanlar için de tercih edilmektedir. İnsan trafiğinin oldukça yoğun olduğu bu alanlar, insan sağlığı açısından tehlike oluşturabilir. Çünkü bu alanlar kir ve toz oluşumuna elverişli oldukları gibi aynı zamanda mikropların kolaylıkla yayılabildiği yerledir. Oysa vinil duvar kağıtları kullanıldıkları mekânlar için oldukça güvenli ürünlerdir. Çünkü kiri ve tozu barındırmadıkları gibi antibakteriyel özellikleri ile hastalıklara neden olmazlar.

Vinil duvar kağıtları hijyenin ve estetiğin önemli olduğu iç mekânların tümünde kullanılabilir. Siz de iç mekân dekorasyonu için kolay silinip yıkanabilen antibakteriyel özellikte tekstil tabanlı duvar kağıtlarını tercih edebilir, hijyenik ve estetik mekânlar oluşturabilirsiniz.

Duvar kağıtlarının kullanılan farklı üretim teknolojileri ve malzeme yapısı gereği bir çok yapısı vardır. Başta gelenleri,

  1. SİMPLEX DUVAR KAĞIDI
  2. EMBOSS DUVAR KAĞIDI
  3. VINYL ESASLI DUVAR KAĞIDI
  4. BOYANABİLİR DUVAR KAĞIDI
  5. SİLİNEBİLİR DUVAR KAĞIDI

Siz değerli müşterilerimiz de yaşam alanlarınıza, iş yerlerinize, büro ve ofislerinize tasarım, şıklık ve renk katmak istiyorsanız bunun adresi müşterilerine kaliteli adres veren.

HAKAN YAPI DEKARASYON hizmetinizdedir. Başta adıyaman olmak üzere güneydoğu ve anadolu bölgesinde ŞanlıUrfa,GaziAntep,Malatya,KahramanMaraş,Batman,Mardin ve birçok illerde hizmet vermekteyiz.

Adıyamandan türkiyenin heryerine duvar kağıdı satışımız yapılmaktadır.

Duvar kağıdı fiyatlarımız rulo bazlıdır. Fiyatlarımız:

5 m2=125 tl

10 m2=325 tl

16,5 m2=500 tl fiyatlarımıza,

İşcilik ve malzeme dahildir.

Kaliteli ve şık duvar kağıtları için HAKAN YAPI DEKARASYONA bekleriz.

 

DUVAR KAĞIDI MODELLERİ (RESİMLİ)

duvar kağıdı

duvar kağıdı

duvar kağıdı

duvar kağıdı

duvar kağıdı

duvar kağıdıduvar kağıdı

 

 

referanslarımızdan bazıları

Bu İçerik: 2046 defa okundu.

Sizi Aramamızı ister misiniz?